Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

Kurs kulinarny od podstaw, składający się z 20 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, wtorki lub piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części cukierniczej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Cena: 5500 zł (możliwość zapłaty w dwóch ratach) | Termin: 13 marca 2017 - 19 czerwca 2017 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Kwiecień
 • 2017-04-26 - Vegan Power: wegańskie burgery

  Zapraszamy na wyjątkowe, aromatyczne warsztaty kuchni wegańskiej, które poprowadzi Eryk Wałkowicz, dietetyk, autor jednego z najbardziej poczytnych wegańskich blogów - erVegan. Na zajęciach sporo informacji o zdrowym odżywianiu, wegańskich zamiennikach tradycyjnych produktów, komponowaniu potraw i smaków w kuchni roślinnej. Tematem zajęć będą wegańskie burgery. W programie: burger z cukinii i ciecierzycy, burger z czarnej fasoli i komosy ryżowej, burger z marynowaną pieczarką portobello i guacamole, bułeczki marchewkowe z czarnym sezamem, szybka kiszonka do burgerów z marchewki, kapusty i nori, sos BBQ i karmelizowana cebula, wegański sos majonezowo-musztardowy oraz sos koperkowo-czosnkowy. Warsztaty zakończą się wspólną degustacją przygotowanych burgerów. Będziecie je również mogli zabrać ze sobą do domu w specjalnie przygotowanych opakowaniach. Na warsztatach serwowany będzie aromatyczny napar.

  Cena: 270zł

  Godzina: 18:00

  Czas trwania: ok 3-4 godz.

  Prowadzący: Eryk Wałkowicz

  Poznań
  Zapisy zamknięte
 • Maj
 • 2017-05-26 - Vegan Power: przygotowanie do lata

 • Czerwiec
 • 2017-06-02 - Vegan Power: wegańskie burgery

 • 2017-06-30 - CookUp na grillu: wegański grill na początek wakacji

Prowadzący:

Eryk Wałkowicz

Dietetyk, autor bloga erVegan, miłośnik dobrej i prostej kuchni, która pozytywnie wpływa na zdrowie. Swoją wiedzę o zdrowym żywieniu zdobywał na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Publikując zdrowe i łatwe do wykonania przepisy, pokazuje, że kuchnia roślinna może być pyszna nawet dla faceta. Zamienia fasolę w mocno czekoladowe brownie, bataty w pyszne burgery, a daktyle w słodki karmel!

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu