Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

  Czerwiec
 • 2017-06-30 - CookUp na grillu: wegański grill na początek wakacji

  Zapraszamy na aromatyczne, pełne smaków, sezonowe, wegańskie grillowanie z Michałem Lachurem, szefem kuchni kultowego Organic Corner Bistro na warszawskim Mokotowie. Tym razem tematem zajęć będzie wegański grill, który oficjalnie zainauguruje sezon wakacyjny. Na zajęciach - oprócz gotowania - dużo wiedzy nt. zdrowego odżywiania się, produktów, komponowania potraw i smaków oraz suplementacji w kuchni roślinnej. Na zajęciach uczestnicy pracują na wysokiej jakości produktach organicznych. W programie: lemoniada chia z pokrzywą, burger z grillowanym, wędzonym tofu z sosem czosnkowo-majonezowym, szaszłyki z seitanem i pieczarkami, sałatka z komosy ryżowej, grillowanych truskawek z sosem bazyliowym i migdałami oraz na deser - grillowany ananas z lodami bananowymi i mango. Spotkanie zakończy się degustacją wspólnie przygotowanych dań w formie letniej, wakacyjnej kolacji przy lampce wina na świeżym powietrzu (w miarę możliwości pogodowych). Przygotowane na warsztatach dania, będziecie też mogli zabrać ze sobą do domu, w specjalnie przygotowanych opakowaniach. Na warsztatach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda). UWAGA! Zajęcia w miarę możliwości pogodowych będą częściowo odbywały się na świeżym powietrzu (grillowanie, kolacja).

  Cena: 280zł

  Godzina: 18:30

  Czas trwania: ok 3-4 godz.

  Prowadzący: Michał Lachur

  Mokotów
  Dalej »
 • Lipiec
 • 2017-07-20 - CookUp na grillu: wegański grill

Prowadzący:

Michał Lachur

Szef kuchni i współwłaściciel kultowego Organic Corner Food Store & Bistro na warszawskim Mokotowie. W 2015 r. Organic Corner uzyskał tytuł Najlepszego Sklepu z Żywnością Ekologiczną w Polsce. Gotuje światowo i niebanalnie. W swojej wegańskiej kuchni łączy smaki kuchni świata z żywnością funkcjonalną tzw. super foods. Pasjonat medycyny żywienia, biegania i języka jidysz.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu