Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

kurs kulinarny od podstaw, składający się z 22 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części słodkiej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym (osobnym dla części wytrawnej i osobnym dla części słodkiej). Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Istnieje możliwość uczestniczenia tylko w części wytrawnej (14 zajęć) lub tylko w części słodkiej (8 zajęć). Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
Kuchnia tajska od podstaw to kurs składający się z 6 spotkań. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu (poniedziałki) o godz. 18:00. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. Warsztaty będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez Szefa Kuchni prowadzącego zajęcia.

Cena: 1800 zł za osobę | Termin: jesień 2018 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Maj
 • 2018-05-26 - Beauty Bowls

  Zapraszamy Was na roślinne gotowanie z Dorotą Mrówką, szefową kuchni kultowego, roślinnego Think Love Juice. Tematem spotkania będą modne beauty bowls. Na zajęciach udowodnimy, że zdrowe jedzenie jest nie tylko pyszne, ale może również pozytywnie wpływać na nasz wygląd czy samopoczucie. Prowadząca zdradzi Wam m. in. jakie korzyści niesie za sobą spożywanie produktów w wersji raw, co dobrego kryje w sobie azjatycka herbata Matcha oraz dlaczego warto jeść kasze czy strączki. W programie: jaglany krem z mango i egzotyczną granolą, kokosowy krem z herbatą Matcha i sezonowymi owocami, raw sernik z orzechów nerkowca z kurkumą, masłem orzechowym i mrożonymi owocami oraz aksamitny czekoladowy krem z cieciorki z raw bezą z aquafaby. Spotkanie zakończy się degustacją wspólnie przygotowanych dań. Podczas warsztatów serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz aromatyczny, ziołowy napar.

  Cena: 280zł

  Godzina: 11:00

  Czas trwania: ok 3-4 godz.

  Prowadzący: Dorota Mrówka

  Mokotów
  Zapisy zamknięte
 • 2018-05-26 - Vegan Power: zdrowe słodycze

 • Czerwiec
 • 2018-06-16 - Vegan Pastry Class: Tort Leśny Mech

 • 2018-06-28 - Vegan Fast Food

 • 2018-06-30 - Roślinne gotowanie z Jadłonomią

 • Lipiec
 • 2018-07-19 - Grill Time: kuchnia wegańska

Prowadzący:

Dorota Mrówka

Szefowa kuchni kultowej restauracji Think Love Juices & Vegan Foods. Miłośniczka kuchni roślinnej oraz aktywnego trybu życia.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu