Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

Kurs kulinarny od podstaw, składający się z 20 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części cukierniczej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Cena: 6400 zł w przypadku płatności w II ratach (5800 zł przy płatności jednorazowej) | Termin: 11 września - 2 grudnia 2017 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Sierpień
 • 2017-08-24 - CookUp na grillu: wegański grill

  Zapraszamy na aromatyczne, pełne smaków, letnie, wegańskie grillowanie z Michałem Lachurem, szefem kuchni kultowego Organic Corner Bistro na warszawskim Mokotowie. Tym razem tematem zajęć będzie wegański grill, czyli o tym, jak przygotować efektowną letnią, roślinną kolację. Na zajęciach - oprócz gotowania - dużo wiedzy nt. zdrowego odżywiania się, produktów, komponowania potraw i smaków oraz suplementacji w kuchni roślinnej. Na zajęciach uczestnicy pracują na wysokiej jakości produktach organicznych. W programie: mrożona herbata jabłkowa z wanilią, grillowane pory z wegańskim majonezem truflowym z aquafaby, burgery z tempehu z sosem BBQ i pikantną sałatką colesław z kapusty pekińskiej, grillowane szaszłyki pieczarkowo-buraczkowe z ziołowym dipem oraz wegańskie lody bananowo-śliwkowe. Spotkanie zakończy się degustacją wspólnie przygotowanych dań w formie letniej, wakacyjnej kolacji przy lampce wina na świeżym powietrzu (w miarę możliwości pogodowych). Przygotowane na warsztatach dania, będziecie też mogli zabrać ze sobą do domu, w specjalnie przygotowanych opakowaniach. Na warsztatach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda). UWAGA! Zajęcia w miarę możliwości pogodowych będą częściowo odbywały się na świeżym powietrzu (grillowanie, kolacja).

  Cena: 280zł

  Godzina: 18:30

  Czas trwania: ok 3-4 godz.

  Prowadzący: Michał Lachur

  Mokotów
  Zapisy zamknięte
 • Wrzesień
 • 2017-09-21 - CookUp na zdrowie: Kuchnia roślinna dla sportowców

 • Październik
 • 2017-10-11 - CookUp na zdrowie: detoks po lecie

 • 2017-10-26 - Vegan Power

Prowadzący:

Michał Lachur

Szef kuchni i współwłaściciel kultowego Organic Corner Food Store & Bistro na warszawskim Mokotowie. W 2015 r. Organic Corner uzyskał tytuł Najlepszego Sklepu z Żywnością Ekologiczną w Polsce. Gotuje światowo i niebanalnie. W swojej wegańskiej kuchni łączy smaki kuchni świata z żywnością funkcjonalną tzw. super foods. Pasjonat medycyny żywienia, biegania i języka jidysz.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu