Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

kurs kulinarny od podstaw, składający się z 22 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części słodkiej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym (osobnym dla części wytrawnej i osobnym dla części słodkiej). Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Istnieje możliwość uczestniczenia tylko w części wytrawnej (14 zajęć) lub tylko w części słodkiej (8 zajęć). Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Maj
 • 2018-05-15 - Tajlandia od kuchni - ABC Woka

  Zapraszamy na warsztaty ABC Woka, które poprowadzi Thanawat Na Nagara, szef kuchni restauracji Basil & Lime, uhonorowanej certyfikatem Thai Select przyznawanym przez rząd Tajlandii. Na zajęciach prowadzący nauczy Was podstawowych technik pracy z wokiem, opowie o niezbędnych narzędziach i akcesoriach wykorzystywanych zarówno do smażenia jak i gotowania na woku. Nie zabraknie też ciekawostek o Azji - tradycyjnych daniach, przyprawach czy produktach wykorzystywanych w tamtejszej kuchni. Każdy uczestnik będzie pracował indywidualnie - na swoim woku - i przygotuje: Pla Meuk Maprao Grob (chrupiące kalmary w cieście z płatków kokosowych, podawane ze słodkim dipem z chili), Pad Kee-Mao (makaron ryżowy z sosem ostrygowym, wołowiną i tajską bazylią), Gai Med Mamouang Himmaparn (podsmażanego kurczaka z orzechami nerkowca i warzywami sezonowymi, podawanego z tajskim ryżem jaśminowym) oraz na deser: smażone lody waniliowe, podawane z sosem czekoladowo - limonkowym. Spotkanie zakończy się degustacją wspólnie przygotowanych dań w formie kolacji przy lampce wina. Na warsztatach serwowane będą zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz sezonowy napar. UWAGA: ZAJĘCIA PROWADZONE W JĘZYKU ANGIELSKIM.

  Cena: 320zł

  Godzina: 18:30

  Czas trwania: ok 3-4 godz.

  Prowadzący: Thanawat Na Nagara

  Mokotów
  Dalej »
 • Czerwiec
 • 2018-06-12 - Tajlandia od kuchni

Prowadzący:

Thanawat Na Nagara

Rodowity Taj, szef kuchni restauracji BASIL & LIME, znany jako szef Big. Może się pochwalić ponad 20-letnim doświadczeniem jako szef kuchni, a także jako trener kuchni tajskiej zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu