Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

Kurs kulinarny od podstaw, składający się z 20 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części cukierniczej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Cena: 6400 zł w przypadku płatności w II ratach (5800 zł przy płatności jednorazowej) | Termin: 11 września - 2 grudnia 2017 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
Kuchnia tajska od podstaw to kurs składający się z 5 spotkań. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu (wtorki) o godz. 18:00. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. i będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefa kuchni prowadzącego zajęcia.

Cena: 1600 zł za osobę | Termin: styczeń-luty 2018 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Styczeń
 • 2018-01-13 - Wszystko o kawie

  Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty, które poprowadzi Uri Wollner, właściciel znanej wśród miłośników kawy kawiarni Co Phi. Podczas warsztatów dowiecie się wszystkiego co chcieliście wiedzieć o kawie a o co baliście się zapytać. Uri powie wam jak odróżnić kawę o wysokiej jakości, w jaki sposób parzyć kawę w domu, aby uzyskać najlepszy smak. Będziecie mogli porównać smak tego samego rodzaju kawy zaparzone na wiele sposobów przy użyciu takich narzędzi jak: aeropress, chemex, syfon, drip, frenchpress, kawiarka czy flip. Dodatkowo przygotujecie pyszne dania z wykorzystaniem kawy: kanapkę z kawą i bekonem z pastą z koziego sera i daktyli, granolę kawowo-czekoladową oraz owsiane muffiny czekoladowo-kawowe z syropem klonowym, a z ziaren z mielonej kawy każdy będzie mógł przygotować aromatyzowany peeling do ciała i zabrać go w słoiczku na prezent. Warsztaty odbywają się w języku angielskim z obecnością tłumacza. Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana.

  Cena: 270zł

  Godzina: 11:00

  Czas trwania: ok 3-4 godz.

  Prowadzący: Uri Wollner

  Mokotów
  Dalej »

Prowadzący:

Uri Wollner

Właściciel znanej wśród miłośników kawy kawiarni Co Phi w Warszawie. Jego misją jest przybliżanie ludziom informacji nt. kawy i jej przyrządzania nawet prostymi domowymi sposobami.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu