Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

  Czerwiec
 • 2017-06-24 - Pieczywo orkiszowe: chleb orkiszowy na podmłodzie, bułki paryskie i orkiszowy razowiec

  Zapraszamy na kolejne warsztaty piekarnicze z Jackiem Bany z pracowni piekarniczej To Nie Piekarnia. Tym razem tematem zajęć będzie pieczywo orkiszowe. Produkty orkiszowe powinny znaleźć się w menu wszystkich osób, które dbają o zdrowie. Mąka orkiszowa charakteryzuje się wyjątkowo cennym źródłem błonnika, witamin i minerałów, dzięki czemu nie tylko korzystnie wpływa na skórę, paznokcie czy włosy, ale także poprawia koncentrację i aktywność mózgu. W programie: część teoretyczna (o zakwasie, rodzajach/typach ogólnodostępnych mąk - na co zwracać uwagę/tabelki na mąkach, białko, gluten itp., o akcesoriach piekarniczych i ich wykorzystaniu oraz sposobach pieczenia) oraz część praktyczna: wyrabianie i leżakowanie (odpoczywanie) ciasta chlebowego, odpowiednie formowanie bochenka i przygotowanie go do wypieku. Podczas zajęć przygotujecie: chleb orkiszowy na podmłodzie, szybki razowiec orkiszowy, słone paluszki oraz bułki paryskie, na które czekać będą świeży wiejski twarożek i rzodkiewki. Spotkanie zakończy się degustacją wspólnie przygotowanych wypieków, w formie letniego brunchu. Na warsztatach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz sezonowa lemoniada.

  Cena: 250zł

  Godzina: 11:00

  Czas trwania: ok 4-5 godz.

  Prowadzący: Jacek Bany

  Poznań
  Zapisy zamknięte

Prowadzący:

Jacek Bany

Pasjonat naturalnego pieczywa. Od lat zgłębia stare przepisy i tłumaczy je na język współczesny. Codziennie coś wypieka, bazując wyłącznie na naturalnych, pochodzących z całego świata składnikach. Autor przepisu na unikalny chleb gryczany na zakwasie, przeznaczonego dla osób dotkniętych ostrą nietolerancją glutenu.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu