Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

Kurs kulinarny od podstaw, składający się z 20 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części cukierniczej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Cena: 6400 zł w przypadku płatności w II ratach (5800 zł przy płatności jednorazowej) | Termin: 11 września - 2 grudnia 2017 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
Kuchnia tajska od podstaw to kurs składający się z 5 spotkań. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu (wtorki) o godz. 18:00. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. i będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefa kuchni prowadzącego zajęcia.

Cena: 1600 zł za osobę | Termin: październik-listopad 2017 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Październik
 • 2017-10-21 - Torty angielskie

  Zapraszamy na długo oczekiwane warsztaty cukiernicze z Pauliną Popardowską z So Sweet Project. Zajęcia poświęcone będą przygotowaniu klasycznych tortów angielskich. Każdy uczestnik na szkoleniu wykona swój tort wybranymi technikami. Na warsztatach nauczycie się wypiekać idealny, płaski, naturalny biszkopt, przekładać torty, metod obsmarowywania na brudno i szlifowania kremem maślanym lub czekoladowym ganache, wyrównywać torty, przycinać i perfekcyjnie obkładać masą cukrową. Dodatkowo, nauczycie się technik dekoracji tortów m.in.: pikowania, wykańczania lukrem królewskim, wykonywania ozdób z masy cukrowej, przygotowywania i oczyszczania jadalnych kwiatów, malowania na tortach, budowania piętrowych konstrukcji. Prowadząca pokaże też jak ratować zepsuty tort i jak maskować ewentualne błędy.

  Cena: 320zł

  Godzina: 11:00

  Czas trwania: ok 4 godz.

  Prowadzący: Paulina Popardowska

  Mokotów
  Brak miejsc - istnieje możliwość zapisania się do listy rezerwowej.
  Dodaj do listy rezerowej »

Prowadzący:

Paulina Popardowska

Założycielka artystycznej cukierni So Sweet Project. Swoimi wypiekami udowadania że torty, muffiny i cupcakes mogą być dziełem sztuki.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu