Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

Kurs kulinarny od podstaw, składający się z 20 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części cukierniczej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Cena: 6400 zł w przypadku płatności w II ratach (5800 zł przy płatności jednorazowej) | Termin: 11 września - 2 grudnia 2017 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Sierpień
 • 2017-08-25 - CookUp na słodko: torty angielskie

  Zapraszamy na kolejne warsztaty z klasycznymi tortami angielskimi w roli głównej. Zajęcia poprowadzą: Tamara Karasińska i Marta Matuszczak – duet cukierniczy z poznańskiej Owacji. Na warsztatach każdy uczestnik wykona swój tort wykończony w stylu angielskim. W trakcie zajęć nauczycie się: przygotowywania i wypiekania naturalnych biszkoptów, przekładania tortów kremami na bazie mascarpone, obkładania tortów lukrem plastycznym, składania tortów piętrowych oraz używania barwników spożywczych z masą cukrową. Prowadzące opowiedzą Wam także o technikach dekorowania tortów i pokażą Wam jak niewielkim nakładem pracy wykonać efektowne dekoracje (np. wstążki, kokardki, falbanki, tabliczki) przy użyciu specjalistycznych narzędzi. Przygotowane na zajęciach torty będziecie mogli zabrać ze sobą do domu w specjalnie przygotowanych opakowaniach. Na warsztatach serwowany będzie sezonowy, aromatyczny napar.

  Cena: 280zł

  Godzina: 18:00

  Czas trwania: ok 4-5 godz.

  Prowadzący: Tamara Karasińska i Marta Matuszczak

  Poznań
  Dalej »
 • Wrzesień
 • 2017-09-09 - Torty angielskie

 • Październik
 • 2017-10-21 - Torty angielskie

Prowadzący:

Tamara Karasińska i Marta Matuszczak

duet cukierniczy z poznańskiej Owacji, pracowni babeczek i tortów. Słodkie wypieki to ich największa pasja. W kuchni nie idą na żadne kompromisy przygotowując słodkości według domowych receptur, wykorzystując naturalne składniki.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu