Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

Kurs kulinarny od podstaw, składający się z 14 spotkań. Zajęcia będą odbywały się raz lub dwa razy w tygodniu (poniedziałki lub poniedziałki i piątki; zajęcia z wypiekania chleba w sobotę). Każde z nich potrwa ok. 4 godz. Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Zapisy: studio@cookup.pl Kontakt: 692 493 678
Kuchnia tajska od podstaw to kurs składający się z 6 spotkań. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu (poniedziałki) o godz. 18:00. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. Warsztaty będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez Szefa Kuchni prowadzącego zajęcia.

Cena: 1800 zł za osobę | Termin: jesień 2018 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Wrzesień
 • 2018-09-22 - Beauty Bowls

  Zapraszamy Was na roślinne gotowanie z Dorotą Mrówką, doświadczoną szefową kuchni restauracji Miąższ (w przeszłości szefową kuchni kultowego Think Love Juice). Tematem spotkania będą modne beauty bowls. Na zajęciach udowodnimy, że zdrowe jedzenie jest nie tylko pyszne, ale może również pozytywnie wpływać na nasz wygląd czy samopoczucie, a przy okazji nie musi rujnować naszego portfela. Prowadząca zdradzi Wam m. in. jakie korzyści niesie za sobą spożywanie produktów w wersji raw, co dobrego kryje się w azjatyckiej herbacie Matcha oraz dlaczego warto jeść kasze czy strączki. W programie: jaglany budyń z mango, kokosowy krem z herbatą Matcha i sezonowymi owocami, raw sernik z orzechów nerkowca z kurkumą oraz aksamitny czekoladowy pudding z cieciorki z raw bezą z aquafaby. Spotkanie zakończy się degustacją wspólnie przygotowanych dań w formie lunchu przy lampce wina. Na warsztatach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz aromatyczny, ziołowy napar.

  Cena: 290zł

  Godzina: 11:00

  Czas trwania: ok. 3-4 godz.

  Prowadzący: Dorota Mrówka

  Mokotów
  Dalej »
 • Październik
 • 2018-10-27 - Zdrowe lunchboxy

Prowadzący:

Dorota Mrówka

Szefowa kuchni kultowej restauracji Miąższ. W przeszłości pracowała m.in. jako szefowa kuchni Think Love Juices & Vegan Foods. Miłośniczka kuchni roślinnej oraz aktywnego trybu życia.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu