Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

Kurs kulinarny od podstaw, składający się z 14 spotkań. Zajęcia będą odbywały się raz lub dwa razy w tygodniu (poniedziałki lub poniedziałki i piątki; zajęcia z wypiekania chleba w sobotę). Każde z nich potrwa ok. 4 godz. Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Zapisy: studio@cookup.pl Kontakt: 692 493 678
Kuchnia tajska od podstaw to kurs składający się z 6 spotkań. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu (wtorki) o godz. 18:00. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. Warsztaty będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez Szefa Kuchni prowadzącego zajęcia.

Cena: 1900 zł za osobę | Termin: zima 2019 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
Kurs kulinarny od podstaw, składający się z 6 spotkań. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu (soboty). Każde z nich potrwa ok. 4 - 5 godz. Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Cena: 2500 zł za osobę | Termin: 16.02 – 3.03.2019 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Październik
 • 2018-10-31 - Ale Meksyk, warsztaty kuchni meksykańskiej

  Zapraszamy na wieczór meksykański z Isabel Balderas, rodowitą Meksykanką, szefową kuchni restauracji Dos Tacos. Na zajęciach prowadząca nauczy Was jak przygotować prawdziwą meksykańską kolację. Opowie Wam o tradycjach kulinarnych Meksyku, specyfice dań, przyprawach i produktach wykorzystywanych w tamtejszej kuchni. Podpowie też, gdzie kupować produkty do gotowania meksykańskich potraw w Polsce oraz na co zwracać uwagę kupując. Pod Jej czujnym okiem przygotujecie prawdziwą meksykańską kolację. W programie: caldo de camarón (zupa z krewetek z papryką guajillo i limonką), nachos con jalapeño y cheddar (nachos z sosem na bazie sera cheddar i papryki jalapeño), chicken chimichanga (chrupiąca tortilla pszenna z kurczakiem, czarną fasolą i papryką), salsa de aguacate (sos z awokado, tomatillo i kolendry) oraz na deser: pastel imposible (brownie z kremem karmelowym). Spotkanie zakończy się degustacją wspólnie przygotowanych dań w formie kolacji przy lampce wina. Na warsztatach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz aromatyczny, sezonowy napar. UWAGA! Warsztaty rozpoczynają się o godz. 18.00.

  Cena: 290zł

  Godzina: 18:00

  Czas trwania: ok. 3-4 godz.

  Prowadzący: Isabel Balderas

  Mokotów
  Dalej »
 • Listopad
 • 2018-11-30 - ABC krewetek

Prowadzący:

Isabel Balderas

Rodowita Meksykanka, od 2008 r mieszkająca w Warszawie. Ma wieloletnie doświadczenie jako szef kuchni meksykańskiej. Pracowała w restauracjach w pięciogwiazdkowych hotelach w Meksyku, Anglii, Szkocji i Polsce (m.in. w hotelu Radisson w Krakowie, gdzie była odpowiedzialna za przygotowanie meksykańskiego menu oraz w restauracji Blue Cactus). Pracowała też przez 4 lata w warszawskim hotelu Marriott. Aktualnie jest szefową kuchni w meksykańskiej restauracji Dos Tacos w Warszawie.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu