Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

Kurs kulinarny od podstaw, składający się z 14 spotkań. Zajęcia będą odbywały się raz lub dwa razy w tygodniu (poniedziałki lub poniedziałki i piątki; zajęcia z wypiekania chleba w sobotę). Każde z nich potrwa ok. 4 godz. Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Zapisy: studio@cookup.pl Kontakt: 692 493 678
Kuchnia tajska od podstaw to kurs składający się z 6 spotkań. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu (poniedziałki) o godz. 18:00. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. Warsztaty będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez Szefa Kuchni prowadzącego zajęcia.

Cena: 1800 zł za osobę | Termin: jesień 2018 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Sierpień
 • 2018-08-29 - Grill Time: kuchnia wegańska

  Zapraszamy Was na wakacyjne, wegańskie grillowanie z Michałem Lachurem - szefem kuchni kultowego Organic Corner Bistro na warszawskim Mokotowie. Tym razem prowadzący nauczy Was jak przygotować letnią, roślinną kolację na grillu. Na zajęciach oprócz gotowania, dużo wiedzy o kuchni wegańskiej. Poznacie popularne produkty wykorzystywane w kuchni roślinnej. Dowiecie się jak dieta wegańska wpływa na nasz organizm, jak w naturalny sposób się suplementować oraz dlaczego warto ją stosować. Na warsztatach pracować będziecie na wysokiej jakości produktach organicznych. Gotując samodzielnie lub w małych (2-4 os.) grupach, pod okiem prowadzącego przygotujecie: szaszłyki warzywne marynowane w sosie fistaszkowo-kolendrowym, wegańskie żeberka z seitanu, burgera z grillowanymi pieczarkami portobello z argetyńskim sosem chimichurri oraz na deser grillowane brzoskwinie z cynamonem i lodami kokosowymi. Spotkanie zakończy się degustacją wspólnie przygotowanych dań w formie letniej kolacji przy lampce wina na świeżym powietrzu (w miarę możliwości pogodowych). Na warsztatach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz sezonowa lemoniada. UWAGA! Zajęcia w miarę możliwości pogodowych będą częściowo odbywały się na świeżym powietrzu (grillowanie, kolacja).

  Cena: 290zł

  Godzina: 18:00

  Czas trwania: ok. 4 godz.

  Prowadzący: Michał Lachur

  Mokotów
  Dalej »
 • Wrzesień
 • 2018-09-17 - Vegan Power: wegańskie przetwory

 • 2018-09-20 - Vegan Power: warsztaty kuchni roślinnej

 • 2018-09-22 - Beauty Bowls

 • Październik
 • 2018-10-18 - Vegan Power: warsztaty kuchni roślinnej

 • Listopad
 • 2018-11-14 - Vegan Power: warsztaty kuchni roślinnej

Prowadzący:

Michał Lachur

Szef kuchni i współwłaściciel kultowego Organic Corner Food Store & Bistro na warszawskim Mokotowie. W 2015 r. Organic Corner uzyskał tytuł Najlepszego Sklepu z Żywnością Ekologiczną w Polsce. Gotuje światowo i niebanalnie. W swojej wegańskiej kuchni łączy smaki kuchni świata z żywnością funkcjonalną tzw. super foods. Pasjonat medycyny żywienia, biegania i języka jidysz.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu