Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

kurs kulinarny od podstaw, składający się z 22 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części słodkiej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym (osobnym dla części wytrawnej i osobnym dla części słodkiej). Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Istnieje możliwość uczestniczenia tylko w części wytrawnej (14 zajęć) lub tylko w części słodkiej (8 zajęć). Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Marzec
 • 2018-03-26 - Mięsolubni: Wołowina dla początkujących

  Zapraszamy na zajęcia w cyklu poświęconego daniom mięsnym. Tym razem w roli głównej wołowina. Zajęcia poprowadzi Sandra Kotowicz, która pracowała m.in. w AoC (2 gwiazdki Michelin), Geranium (The Worlds 50 Best Restaurants), Lepicerie du Cirque (1 gwiazdka Michelin), Centpourcent (1 gwiazdka Michelin) oraz Petrus (gwiazdkowej restauracji Gordona Ramseya), odbyła też staż w El Celler de Can Roca. Na zajęciach poznacie poszczególne części mięsa wołowego oraz dowiecie się jak je przygotowywać. Poznacie różne rodzaje wołowiny oraz podstawowe techniki jej przygotowywania. Dowiecie się gdzie kupować dobrej jakości wołowinę i na co zwracać uwagę kupując. Nauczycie się kroić, doprawiać, marynować, smażyć, piec i grillować. W programie prawdziwe klasyki: siekany tatar wołowy z domowymi piklami, podwędzanym żółtkiem i opalanym pomidorem, burger wołowy z konfiturą z czerwonej cebuli, rukolą i pieczonym kozim serem, stek z antrykotu z klasycznym sosem pieprzowym oraz tradycyjne Boeuf Bourguignon. Spotkanie zakończy się degustacją wspólnie przygotowanych dań w formie kolacji przy lampce wina. Na warsztatach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz zimowy napar. UWAGA! Warsztaty rozpoczynają się o godz.18.00.

  Cena: 340zł

  Godzina: 18:00

  Czas trwania: ok 3-4 godz.

  Prowadzący: Sandra Kotowicz

  Mokotów
  Brak miejsc - istnieje możliwość zapisania się do listy rezerwowej.
  Dodaj do listy rezerowej »
 • 2018-03-28 - Mięsolubni: Wołowina dla początkujących

 • Kwiecień
 • 2018-04-13 - Akademia CookUp: wołowina dla początkujących

 • 2018-04-16 - Mięsolubni: steki z Sebastianem Olmą

 • 2018-04-23 - Mięsolubni: Wołowina dla początkujących

 • 2018-04-24 - Steki

 • Maj
 • 2018-05-14 - Mięsolubni: steki z Sebastianem Olmą

 • 2018-05-21 - Mięsolubni: Wołowina dla początkujących

Prowadzący:

Sandra Kotowicz

Finalistka programu Top Chef (2.miejsce), pracowała m. in. w AoC (2 gwiazdki Michelin) oraz Geranium (The Worlds 50 Best Restaurants) w Kopenhadze, Lepicerie du Cirque (1 gwiazdka Michelin) oraz Centpourcent (1 gwiazdka Michelin) w Belgii,w Angler oraz Petrus (gwiazdkowej restauracji Gordona Ramseya) w Londynie, odbyła też staż w El Celler de Can Roca (w 2015 r. uznana za najlepszą restauracje na świecie).

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu