Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

  Lipiec
 • 2017-07-26 - Italiano Vero, czyli włoskie wakacje z Kuchnią Dantego

  Zapraszamy na wakacyjne gotowanie we włoskim stylu z wybuchowym duetem kulinarnym z kultowej Kuchni Dantego. Na zajęciach poznacie ulubione, letnie potrawy naszych prowadzących - pochodzącego z uroczej Florencji - Leonardo Masi i rodowitego mieszkańca romantycznej Wenecji - Alfredo Boscolo. Na zajęciach, pracując w grupach, przygotujecie kolację, składającą się z 4 dań. W programie: polpette di melanzane, czyli pulpeciki z bakłażanów, kultowe, uwielbiane przez fanów Kuchni Dantego - risotto radicchio e gorgonzola, insalata di polpo e sedano - sałatka morska z ośmiornicy i selera oraz na deser: lekka crostata di frutta, czyli tarta owocowa. Spotkanie zakończy się degustacją wspólnie przygotowanych dań w formie zasiadanej kolacji przy lampce wina. Na warsztatach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz sezonowa lemoniada.

  Cena: 280zł

  Godzina: 18:30

  Czas trwania: ok 3-4 godz.

  Prowadzący: Leonardo Masi i Alfredo Boscolo

  Mokotów
  Dalej »
 • Sierpień
 • 2017-08-09 - Pizza Party

 • Wrzesień
 • 2017-09-08 - Pizza Party

Prowadzący:

Leonardo Masi i Alfredo Boscolo

Czyli kultowa Kuchnia Dantego. Właściciele stołecznej restauracji z kuchnią włoską Culiinaria. Wenecjanin i florentczyk, jeden jest doktorem polonistyki i absolwentem konserwatorium, drugi posiada doktorat z Historii Europy. Leonardo na co dzień wykłada na UKSW, a Alfredo pracuje w korporacji. Gotowania uczyli się od swoich mam.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu