Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

kurs kulinarny od podstaw, składający się z 22 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części słodkiej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym (osobnym dla części wytrawnej i osobnym dla części słodkiej). Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Istnieje możliwość uczestniczenia tylko w części wytrawnej (14 zajęć) lub tylko w części słodkiej (8 zajęć). Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Marzec
 • 2018-03-23 - Włoskie gotowanie

  Zapraszamy na włoskie gotowanie z Grzegorzem Filozofem, szefem kuchni restauracji Sarbinowska w Poznaniu. Na zajęciach przygotujecie prawdziwą włoską kolację, składającą się z: przystawki, pierwszego dania, drugiego dania oraz deseru. Na warsztatach uczestnicy pracować będą indywidualnie i pod okiem prowadzącego przygotują: arancini con pomodoro (kulki ryżowe z pomidorami), gnocchi z parmezanem i świeżym oregano, czarne risotto z owocami morza i pomidorami oraz na deser: klasyczną panna cottę z sosem malinowym i białą czekoladą. Spotkanie zakończy się degustacją wszystkich przygotowanych dań w formie kolacji przy lampce wina. Na zajęciach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz sezonowy napar.

  Cena: 190zł

  Godzina: 18:00

  Czas trwania: ok. 3-4 godz.

  Prowadzący: Grzegorz Filozof

  Poznań
  Dalej »
 • Kwiecień
 • 2018-04-10 - Pizza Party

 • 2018-04-14 - Pasta Party

 • Maj
 • 2018-05-18 - Włoskie gotowanie: Toskania

 • Czerwiec
 • 2018-06-22 - Pizza Party

Prowadzący:

Grzegorz Filozof

Szef kuchni Restauracji Sarbinowska w Poznaniu i prawdziwy pasjonat gotowania, który syci swój ciągły głód szefa kuchni nowymi aranżacjami sezonowych składników w kreatywnych odsłonach kulinarnych. Swoje doświadczenie zdobywał w Polsce i za granicą. Dania podaje, łącząc tradycję z nowoczesnością, dzięki czemu jego potrawy to awangardowe dzieła sztuki kulinarnej.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu