Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

Kurs kulinarny od podstaw, składający się z 20 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, wtorki lub piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części cukierniczej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Cena: 5500 zł (możliwość zapłaty w dwóch ratach) | Termin: 13 marca 2017 - 19 czerwca 2017 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Czerwiec
 • 2017-06-10 - CookUp na słodko: słodkie, sezonowe tarty

  Zapraszamy na warsztaty cukiernicze z Dominiką Krzemińską, szefową kultowego Przegryzia. Tym razem tematem zajęć będą słodkie, sezonowe tarty. Na warsztatach poznacie różnego rodzaju spody i nadzienia do przygotowania słodkich tart z wykorzystaniem sezonowych owoców. Pod okiem prowadzącej przygotujecie 4 tarty: tartę z rabarbarem i bezą szwajcarską, tartę kokosową ze śmietanką z mascarpone i sezonowymi owocami, tartę z musem czekoladowym i kokosowym karmelem solonym, tartę z białą czekoladą, galaretką truskawkową i kremem z białej czekolady. Wszystkie, przygotowane na warsztatach tarty będziecie mogli zabrać ze sobą do domu w specjalnie przygotowanych opakowaniach. Na warsztatach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz letnia lemoniada.

  Cena: 290zł

  Godzina: 11:00

  Czas trwania: ok 4-5 godz.

  Prowadzący: Dominika Krzemińska

  Mokotów
  Dalej »

Prowadzący:

Dominika Krzemińska

Szefowa warszawskiej restauracji Przegryź. W przeszłości gotowała w słynnej żoliborskiej Galerii Domova. Jest prawdziwym ekspertem od słodkości. Uwaga – jej desery uzależniają! Gotuje naturalnie i sezonowo. Prywatnie jeździ na longboardzie.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu