Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

Kurs kulinarny od podstaw, składający się z 20 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części cukierniczej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Cena: 6400 zł w przypadku płatności w II ratach (5800 zł przy płatności jednorazowej) | Termin: 11 września - 2 grudnia 2017 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
Kuchnia tajska od podstaw to kurs składający się z 5 spotkań. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu (wtorki) o godz. 18:00. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. i będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefa kuchni prowadzącego zajęcia.

Cena: 1600 zł za osobę | Termin: październik-listopad 2017 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Listopad
 • 2017-11-07 - Gęsina dla początkujących

  Zapraszamy na kolejne zajęcia w ramach cyklu Mięsolubni. Tym razem, jak co roku w listopadzie, tematem zajęć będzie gęsina. Zajęcia poprowadzi utytułowany szef kuchni Łukasz Konik. Na zajęciach uczestnicy będą pracowali indywidualnie. Każdy otrzyma jedną gęś i nauczy się ją czyścić, filetować, porcjować, doprawiać, marynować oraz przygotowywać przy wykorzystaniu różnych technik kulinarnych (tj. smażenie, pieczenie, duszenie itp.). W programie: pierś z gęsi z musem z czerwonej kapusty, pâté z gęsiej wątróbki z konfiturą śliwkową, gęsie udo faszerowane kaszą bulgur z borowikami oraz sałatka z marynowaną gęsią z dressingiem z granatów. W trakcie warsztatów, z pozostałych części gęsi - wspólnie przygotujecie aromatyczny rosół. Spotkanie zakończy się degustacją przygotowanych na warsztatach dań w formie kolacji przy lampce wina. Na zajęciach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz jesienny napar. UWAGA! Warsztaty rozpoczynają się o godz.18.00

  Cena: 350zł

  Godzina: 18:00

  Czas trwania: ok 4-4,5 godz.

  Prowadzący: Łukasz Konik

  Mokotów
  Dalej »

Prowadzący:

Łukasz Konik

Szef gastronomii Uzdrowiska Konstancin-Zdrój, absolwent Wyższej Szkoły Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu. Współpracuje z Instytutem Chemii i Fizyki PAN w Warszawie. W 2009 r. Fundacja Klubu Szefów Kuchni przyjęła Łukasza jako najmłodszego Szefa kuchni do swego grona. Jego pasją jest kuchnia molekularna.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu