Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

kurs kulinarny od podstaw, składający się z 22 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części słodkiej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym (osobnym dla części wytrawnej i osobnym dla części słodkiej). Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Istnieje możliwość uczestniczenia tylko w części wytrawnej (14 zajęć) lub tylko w części słodkiej (8 zajęć). Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
Kuchnia tajska od podstaw to kurs składający się z 6 spotkań. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu (poniedziałki) o godz. 18:00. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. Warsztaty będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez Szefa Kuchni prowadzącego zajęcia.

Cena: 1800 zł za osobę | Termin: jesień 2018 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Czerwiec
 • 2018-06-23 - Power Mama: zdrowe gofry

  Zapraszamy Was na kolejne warsztaty kulinarno-dietetyczne dla Mam. Tym razem tematem spotkania będą uwielbiane przez Dużych i Małych gofry. Na zajęciach nauczymy Was jak je przygotowywać w zdrowych i smacznych wersjach. Staną się one także sposobem na przemycanie do diety Najmłodszych cennych produktów tj. warzywa czy kasze. Przewodniczką po temacie będzie Dorota Mrówka, zakochana w kuchni roślinnej i gryce szefowa kuchni Think Love Juice, mama Hani. W programie: gofry z batatów z aromatycznym kremem pomarańczowym, gofry z ciecierzycy z veganellą, gofry z burakiem z bezjajeczną pastą jaglaną i wiosennymi warzywami oraz gofry z kolorowymi hummusami: buraczanym, z pieczonej marchewki, z pieczonej pietruszki i z batatów. Spotkanie zakończy się degustacją wspólnie przygotowanych dań w formie lunchu. Na warsztatach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz sezonowa lemoniada. UWAGA: Mamo! Na zajęcia możesz zabrać ze sobą swoje Maluchy. Na najmłodszych czekają: specjalny kącik zabaw przygotowany przez markę Janod, przewijak i miejsce do karmienia Najmłodszych przygotowane przez markę Beaba oraz foteliki i akcesoria do karmienia Maluchów. Partnerem projektu jest marka Beaba.

  Cena: 280zł

  Godzina: 11:00

  Czas trwania: ok 3-4 godz.

  Prowadzący: Dorota Mrówka

  Mokotów
  Dalej »

Prowadzący:

Dorota Mrówka

Szefowa kuchni kultowej restauracji Think Love Juices & Vegan Foods. Miłośniczka kuchni roślinnej oraz aktywnego trybu życia.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu