Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

Kurs kulinarny od podstaw, składający się z 20 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części cukierniczej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Cena: 6400 zł w przypadku płatności w II ratach (5800 zł przy płatności jednorazowej) | Termin: 11 września - 2 grudnia 2017 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
Kuchnia tajska od podstaw to kurs składający się z 5 spotkań. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu (wtorki) o godz. 18:00. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. i będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefa kuchni prowadzącego zajęcia.

Cena: 1600 zł za osobę | Termin: październik-listopad 2017 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Listopad
 • 2017-11-14 - Power Mama: Warzywa są super

  Zapraszamy na kolejne warsztaty kulinarno-dietetyczne dla mam. Tym razem na zajęciach zajmiemy się tematem warzyw w diecie Najmłodszych. Dlaczego pełnowartościowa dieta powinna zawierać warzywa? Jak kreatywnie podejść do tematu? Jak przygotowywać niebanalne, smaczne warzywne posiłki dla całej rodziny oraz jak sprytnie przemycać warzywa dla tych mniej chętnych warzywnych smakoszy. Udowodnimy Wam, że warzywa są super i to od nas - rodziców zależy czy Dzieci będą po nie chętnie sięgać. Zajęcia poprowadzą: Dominika Wójciak - Czarodziejka od Warzyw, zwyciężczyni programu Master Chef, wyróżniona przez Gordona Ramsaya, autorka książek Ziarno, Warzywo i Sezonowe warzywo oraz Ania Radowicka (d.Jelonek) - doświadczona dietetyczka, mama małej Hani, znana m.in. z programów DDTVN i Pytanie na śniadanie. Na warsztatach pracować będziecie na wysokiej jakości produktach organicznych, z których przygotujecie całodzienne menu. W programie szybkie, warzywne potrawy dla całej rodziny: śniadaniowy pudding ryżowy z marchewką, orkiszowe naleśniki dyniowe z kremem jaglanym, zupa z pieczonych warzyw z kluskami, mielone kalafiorowe kotlety z marchewką i groszkiem oraz farinata z expresowym sosem pomidorowym. Spotkanie zakończy się degustacją wspólnie przygotowanych dań w formie obiadu. Na zajęciach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz jesienny napar. UWAGA: Mamo! Na zajęcia możesz zabrać ze sobą swoje Maluchy. Na najmłodszych czekają: specjalny kącik zabaw przygotowany przez markę Janod, przewijak i miejsce do karmienia Najmłodszych przygotowane przez markę Beaba oraz foteliki i akcesoria do karmienia Maluchów. Partnerem projektu jest marka Beaba.

  Cena: 320zł

  Godzina: 11:00

  Czas trwania: ok.3-4 godz.

  Prowadzący: Dominika Wójciak

  Mokotów
  Dalej »

Prowadzący:

Dominika Wójciak

Wyróżniona przez samego Gordona Ramsay’a zwyciężczyni III edycji programu MasterChef. Autorka książek ZIARNO, WARZYWO i KULINARNE OPOWIEŚCI. Kolekcjonuje kulinarne doświadczenia z całego świata oraz gromadzi egzotyczne przyprawy, które z błyskiem w oku wykorzystuje w lokalnej i sezonowej kuchni. Udowadnia, że warzywo to nie tylko dodatek do kotleta a z ziaren w kuchni można przygotować dosłownie wszystko od codziennego śniadania na wystawnej kolacji kończąc. Swoją pasją dzieli się na blogu „Kulinarne Bezdroża”. Na stałe współpracuje z miesięcznikiem PANI i weekendowym magazynem Dziennika Polskiego.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu