Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

kurs kulinarny od podstaw, składający się z 22 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części słodkiej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym (osobnym dla części wytrawnej i osobnym dla części słodkiej). Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Istnieje możliwość uczestniczenia tylko w części wytrawnej (14 zajęć) lub tylko w części słodkiej (8 zajęć). Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Kwiecień
 • 2018-04-11 - Power Mama: Warzywa są super

  Zapraszamy na kolejne warsztaty kulinarne dla mam. Tym razem tematem spotkania będą warzywa w diecie Najmłodszych. Na zajęciach postaramy się udowodnić, że wbrew kultowej Księdze Dźwięków, szpinak wcale nie robi bleee. Dlaczego pełnowartościowa dieta powinna zawierać warzywa? Jak kreatywnie podejść do tematu kuchni warzywnej? Jak przygotowywać niebanalne, smaczne warzywne posiłki dla całej rodziny oraz jak sprytnie przemycać warzywa dla tych mniej chętnych warzywnych smakoszy. Udowodnimy Wam, że warzywa są super i to od nas - rodziców zależy czy Dzieci będą po nie chętnie sięgać. Zajęcia poprowadzi Dominika Wójciak - nasza Czarodziejka od Warzyw, zwyciężczyni programu Master Chef, wyróżniona przez samego Gordona Ramsaya autorka książek Ziarno, Warzywo i Sezonowe warzywo. Na warsztatach pracować będziecie na wysokiej jakości produktach organicznych, z których przygotujecie całodzienne menu. W programie szybkie, warzywne potrawy dla całej rodziny: różowe naleśniki buraczane z budyniem jaglanym, socca zapiekana z warzywami, czyli najprostszy placek świata, krem z duszonego w maśle kalafiora, marchewkowa lasagne oraz pudding z chia z kremem owocowym na bazie awokado. Spotkanie zakończy się degustacją wspólnie przygotowanych dań w formie obiadu. Na zajęciach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz ziołowy napar. UWAGA: Mamo! Na zajęcia możesz zabrać ze sobą swoje Maluchy. Na najmłodszych czekają: specjalny kącik zabaw przygotowany przez markę Janod, przewijak i miejsce do karmienia Najmłodszych przygotowane przez markę Beaba oraz foteliki i akcesoria do karmienia Maluchów. Partnerem projektu jest marka Beaba.

  Cena: 320zł

  Godzina: 11:00

  Czas trwania: ok. 3-4 godz.

  Prowadzący: Dominika Wójciak

  Mokotów
  Dalej »
 • Maj
 • 2018-05-16 - Power Mama: ryby są super

Prowadzący:

Dominika Wójciak

Wyróżniona przez samego Gordona Ramsay’a zwyciężczyni III edycji programu MasterChef. Autorka książek ZIARNO, WARZYWO i KULINARNE OPOWIEŚCI. Kolekcjonuje kulinarne doświadczenia z całego świata oraz gromadzi egzotyczne przyprawy, które z błyskiem w oku wykorzystuje w lokalnej i sezonowej kuchni. Udowadnia, że warzywo to nie tylko dodatek do kotleta a z ziaren w kuchni można przygotować dosłownie wszystko od codziennego śniadania na wystawnej kolacji kończąc. Swoją pasją dzieli się na blogu „Kulinarne Bezdroża”. Na stałe współpracuje z miesięcznikiem PANI i weekendowym magazynem Dziennika Polskiego.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu