Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

kurs kulinarny od podstaw, składający się z 22 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części słodkiej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym (osobnym dla części wytrawnej i osobnym dla części słodkiej). Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Istnieje możliwość uczestniczenia tylko w części wytrawnej (14 zajęć) lub tylko w części słodkiej (8 zajęć). Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Kwiecień
 • 2018-04-09 - CookUp for Chefs: Adam Chrząstowski i piąta ćwiartka

  Zapraszamy na warsztaty kulinarne połączone z profesjonalnym pokazem dla kucharzy organizowane we współpracy z Eurochef.pl. Zajęcia poprowadzi Adam Chrząstowski - szef kuchni kultowych restauracji EdRed w Warszawie i Krakowie, niekwestionowany autorytet w dziedzinie przygotowywania dań mięsnych. Tematem zajęć będzie piąta ćwiartka. Podczas pokazu Adam Chrząstowski przygotuje terrinę cielęcą z grasicy z pistacjami oraz zaprezentuje różne techniki pracy z podrobami. Prowadzący opowie też o specyfice pracy z produktami „piątej ćwiartki” oraz sposobach ich wykorzystania w kuchni. Po części pokazowej nastąpi część warsztatowa, w trakcie której uczestnicy przygotują: bycze jądra ze śliwką kalifornijską i sosem z wędzonej białej czekolady oraz pasztet z drobiowych wątróbek na 3 sposoby: w szkle z konfiturą, w formie praliny z buraczkami, oraz jako mus na grzankach z salsą pomidorową. Spotkanie zakończy się degustacją przygotowanych na zajęciach dań. Na koniec warsztatów wszyscy uczestnicy dostaną pamiątkowe dyplomy sygnowane przez Adama Chrząstowskiego.

  Cena: 220zł

  Godzina: 12:00

  Czas trwania: ok 3-4 godz.

  Prowadzący: Adam Chrząstowski

  Mokotów
  Dalej »

Prowadzący:

Adam Chrząstowski

Szef kuchni kultowych restauracji Ed Red w Krakowie i Warszawie. Kucharz z 25 letnim doświadczeniem. Pracował m.in. w pięciogwiazdkowych warszawskich hotelach Bristol, Sheraton i Rialto. Juror konkursów kulinarnych i niekwestionowany autorytet w dziedzinie przygotowywania dań mięsnych.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu