Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

Kurs kulinarny od podstaw, składający się z 20 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części cukierniczej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Cena: 6400 zł w przypadku płatności w II ratach (5800 zł przy płatności jednorazowej) | Termin: 11 września - 2 grudnia 2017 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
Kuchnia tajska od podstaw to kurs składający się z 5 spotkań. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu (wtorki) o godz. 18:00. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. i będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefa kuchni prowadzącego zajęcia.

Cena: 1600 zł za osobę | Termin: styczeń-luty 2018 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Luty
 • 2018-02-17 - CookUp Lifestyle: Warsztaty kaligrafii nowoczesnej z HELLO calligraphy

  Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty kaligraficzne z Małgosią Małecką z kultowej, poznańskiej pracowni HELLO calligraphy. Tematem zajęć będzie nowoczesna kaligrafia. Będzie to niepowtarzalne spotkanie z papierem i literami. Prowadząca opowie Wam o tym jak to było, kiedy kałamarze towarzyszyły ludziom przy świetle świec, aby zaraz potem zrobić skok w nasze czasy i poszukać w słowie kaligrafia połączenia dobrej klasyki z powiewem nowoczesności. Pod okiem prowadzącej wprawicie w ruch ostre narzędzia i dużo aksamitnego, czarnego płynu. Na zajęciach uczestnicy będą pracowali indywidualnie. Każdy otrzyma zestaw przygotowany przez HELLO calligraphy zawierający: obsadkę, 2 stalówki, tusz oraz papier z wzornikiem do pracy. Zestawy będziecie mogli zabrać ze sobą do domu, by móc samodzielnie ćwiczyć nabyte na warsztatach kaligraficzne umiejętności.

  Cena: 350zł

  Godzina: 11:00

  Czas trwania: ok 3 godz.

  Prowadzący: Małgosia Małecka

  Mokotów
  Dalej »

Prowadzący:

Małgosia Małecka

Twórczyni kultowej, poznańskiej pracowni HELLO calligraphy. Energetyczna artystka wyznaczająca trendy w nowoczesnej kaligrafii.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu