Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

  Lipiec
 • 2017-07-01 - CookUp Lifestyle: Warsztaty kaligrafii nowoczesnej z HELLO calligraphy

  Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty kaligraficzne z Małgosią Małecką z kultowej, poznańskiej pracowni HELLO calligraphy. Tematem zajęć będzie nowoczesna kaligrafia. Będzie to niepowtarzalne spotkanie z papierem i literami. Prowadząca opowie Wam o tym jak to było, kiedy kałamarze towarzyszyły ludziom przy świetle świec, aby zaraz potem zrobić skok w nasze czasy i poszukać w słowie kaligrafia połączenia dobrej klasyki z powiewem nowoczesności. Pod okiem prowadzącej wprawicie w ruch ostre narzędzia i dużo aksamitnego, czarnego płynu. Na zajęciach uczestnicy będą pracowali indywidualnie. Każdy otrzyma zestaw przygotowany przez HELLO calligraphy zawierający: obsadkę, 2 stalówki, tusz oraz papier z wzornikiem do pracy. Zestawy będziecie mogli zabrać ze sobą do domu, by móc samodzielnie ćwiczyć nabyte na warsztatach kaligraficzne umiejętności.

  Cena: 350zł

  Godzina: 11:00

  Czas trwania: ok 3 godz.

  Prowadzący: Małgosia Małecka

  Mokotów
  Dalej »

Prowadzący:

Małgosia Małecka

Twórczyni kultowej, poznańskiej pracowni HELLO calligraphy. Energetyczna artystka wyznaczająca trendy w nowoczesnej kaligrafii.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu