Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

kurs kulinarny od podstaw, składający się z 22 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części słodkiej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym (osobnym dla części wytrawnej i osobnym dla części słodkiej). Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Istnieje możliwość uczestniczenia tylko w części wytrawnej (14 zajęć) lub tylko w części słodkiej (8 zajęć). Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Kwiecień
 • 2018-04-16 - Mięsolubni: Kaczka dla początkujących

  Zapraszamy Was na zajęcia z cyklu poświęconego daniom mięsnym. Tym razem tematem spotkania będzie kaczka. Przewodnikiem po temacie będzie Adam Adamczak, utytułowany szef kuchni restauracji Oskoma w Poznaniu. Podczas warsztatów nauczycie się jak prawidłowo porcjować, filetować i luzować kaczkę oraz poznacie podstawowe techniki jej przygotowania, tj. smażenie, gotowanie, pieczenie czy confitowanie. Dowiecie się również gdzie najlepiej kupować kaczkę i na co zwracać uwagę kupując. Każdy uczestnik będzie pracował indywidualnie, otrzyma jedną kaczkę i nauczy się jej podziału na elementy (udo, pierś, skrzydełka, korpus). Następnie, z własnoręcznie przygotowanych elementów, przygotuje 4 dania: kaczą wątróbkę w czerwonym Porto ze świeżym majerankiem, marynowaną cebulą perłową i wiśniowym coulis, azjatycki makaron noodle z udem kaczym confit, pędami bambusa, świeżą kolendrą i sosem teriyaki, smażoną pierś z kaczki z rokitnikiem, modrą kapustą i aromatycznym sosem z pieczonej wanilii oraz orientalny rosół z kaczki z imbirem i liśćmi kaffiru. Warsztaty zakończą się degustacją samodzielnie przygotowanych dań w formie kolacji przy lampce wina. Na zajęciach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz aromatyczny, ziołowy napar.

  Cena: 250zł

  Godzina: 18:00

  Czas trwania: ok. 3-4 godz.

  Prowadzący: Adam Adamczak

  Poznań
  Dalej »

Prowadzący:

Adam Adamczak

Finalista IV edycji programu Top Chef. Właściciel i szef kuchni restauracji Oskoma na poznańskich Jeżycach. Miłośnik prostoty i świeżości. W 2013 r. wyróżniony przez magazyn Kuchnia nagrodą Kucharz Odkrycie Roku. Brał udział w Wine & Food Noble Night oraz Transatlantyk Festiwal, na którym w 2015 r. wieńczył swą osobą po raz ostatni to wydarzenie w Poznaniu.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu