Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

  Lipiec
 • 2017-07-20 - Francja na talerzu: Riwiera Francuska

  Zapraszamy w kulinarną podróż z najbardziej znaną, cenioną, uznawaną za podstawę wszelkich kuchni - kuchnią francuską. Przewodnikiem w tej niezwykłej podróży będzie Artur Skotarczyk, utytułowany szef kuchni i twórca poznańskiej restauracji Muga, który doświadczenie kulinarne zdobywał w Instytucie Paula Bocuse w Lyon oraz w restauracji Le Pergolèse w Paryżu. Tym razem tematem spotkania będzie letnia kuchnia jednego z najbardziej modnych kierunków wakacyjnych - Riwiery Francuskiej. W programie prawdziwe klasyki Południa: Salade Niçoise (sałatka nicejska), Moules Mariniéres (mule po marynarsku), Bouillabaisse (francuska zupa rybna). A na deser - obłędne, tradycyjne Nougat Glacé. Spotkanie zakończy się degustacją wspólnie przygotowanych dań w formie zasiadanej kolacji przy lampce wina. Na warsztatach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz sezonowa lemoniada.

  Cena: 260zł

  Godzina: 18:00

  Czas trwania: ok 3-4 godz.

  Prowadzący: Artur Skotarczyk

  Poznań
  Dalej »
 • Sierpień
 • 2017-08-23 - Francja na talerzu: Prowansja

Prowadzący:

Artur Skotarczyk

Artur Skotarczyk, szef kuchni i współzałożyciel restauracji Muga w Poznaniu, wyróżnionej w przewodniku Gault&Millau. W 2016 r. uznany Szefem Roku Regionu według tego przewodnika. Doświadczenie kulinarne zdobywał w Instytucie Paula Bocuse w Lyon oraz w restauracji Le Pergolèse w Paryżu. Praktykował w restauracji Stara Ratuszowa i U Fukiera. Szefował w Starej Bażanciarni i La Passion Du Vin w Starym Browarze. Uczestnik 3. edycji Transatlantyk w Poznaniu. Miłośnik kuchni francuskiej, darów lasu i sezonowości.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu