Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

Kurs kulinarny od podstaw, składający się z 20 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, wtorki lub piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części cukierniczej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Cena: 5500 zł (możliwość zapłaty w dwóch ratach) | Termin: 13 marca 2017 - 19 czerwca 2017 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Czerwiec
 • 2017-06-20 - Lato w Paryżu, warsztaty kuchni francuskiej

  Zapraszamy na wiosenne warsztaty kuchni francuskiej z Maciejem Majewskim - szefem kuchni restauracji Le Victoria Brasserie Moderne, zwycięzcą Wine & Food Noble Nightlife 2015. Na warsztatach wspólnie przygotujecie letnią kolację w prawdziwym, paryskim stylu. W programie: carpaccio z cukinii z krewetkami i marynowanym kalafiorem, białe szparagi w maślanej emulsji z ziarnami maku i młodym szpinakiem, filet z barweny na ragoût z bobu oraz na deser: Vacherin z lodami waniliowymi i truskawkami. Spotkanie zakończy się degustacją wspólnie przygotowanych dań w formie zasiadanej kolacji przy lampce francuskiego wina. Na zajęciach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz letnia lemoniada.

  Cena: 270zł

  Godzina: 18:30

  Czas trwania: ok 3-4 godz.

  Prowadzący: Maciej Majewski

  Mokotów
  Dalej »

Prowadzący:

Maciej Majewski

Szef kuchni w hotelu Sofitel Warsaw Victoria. Szef kuchni i autor menu w restauracji Le Victoria Brasserie Moderne. Zwycięzca Wine & Food Noble Night 2015 w kategorii „Przystawka”. Nagrodzony wyróżnieniem Gault & Millau 2015. Stylem gotowania w którym się spełnia jest kuchnia polsko i francuska w wydaniu modern, bazująca na najlepszej jakości sezonowych składnikach.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu