Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

Kurs kulinarny od podstaw, składający się z 20 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, wtorki lub piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części cukierniczej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Cena: 5500 zł (możliwość zapłaty w dwóch ratach) | Termin: 13 marca 2017 - 19 czerwca 2017 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Maj
 • 2017-05-26 - Vegan Power: przygotowanie do lata

  Zapraszamy na kolejne warsztaty kuchni wegańskiej, które poprowadzi Michał Lachur, szef kuchni kultowego Organic Corner na warszawskim Mokotowie. Tym razem tematem zajęć będzie letnie menu w wersji low fat. Na zajęciach - oprócz gotowania - dużo wiedzy nt. zdrowego odżywiania się, produktów, komponowania potraw i smaków w kuchni roślinnej. Na zajęciach uczestnicy pracują na wysokiej jakości produktach organicznych. W programie: smoothie spalacz tłuszczu z guaraną, pomarańczą i imbirem, krem fenkułowo-marchewkowy z migdałami i pomarańczami (bez tłuszczu), sałatka z komosy ryżowej z tofu marynowanym w tamari, brokułem, kiełkami, prażonymi pestkami i orzechami włoskimi, karobowy pudding chia z musem pomarańczowo-bananowym i gałką muszkatołową (bez tłuszczu i cukru). A na deser: owsiane ciasteczka szarlotkowe (bez tłuszczu i cukru). Spotkanie zakończy się degustacją wspólnie przygotowanych dań w formie zasiadanej kolacji. Na warsztatach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz sezonowa lemoniada.

  Cena: 290zł

  Godzina: 18:30

  Czas trwania: ok 3-4 godz.

  Prowadzący: Michał Lachur

  Mokotów
  Zapisy zamknięte
 • Czerwiec
 • 2017-06-02 - Vegan Power: wegańskie burgery

 • 2017-06-30 - CookUp na grillu: wegański grill na początek wakacji

 • Lipiec
 • 2017-07-20 - CookUp na grillu: wegański grill

Prowadzący:

Michał Lachur

Szef kuchni i współwłaściciel kultowego Organic Corner Food Store & Bistro na warszawskim Mokotowie. W 2015 r. Organic Corner uzyskał tytuł Najlepszego Sklepu z Żywnością Ekologiczną w Polsce. Gotuje światowo i niebanalnie. W swojej wegańskiej kuchni łączy smaki kuchni świata z żywnością funkcjonalną tzw. super foods. Pasjonat medycyny żywienia, biegania i języka jidysz.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu