Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

  Sierpień
 • 2017-08-23 - ABC krewetek

  Zapraszamy na warsztaty z krewetkami w roli głównej. Na zajęciach dowiecie się jak wyglądają hodowle krewetek, z jakiego miejsca na świecie krewetki są najlepsze, gdzie je kupować i na co zwracać uwagę kupując, jak przygotować krewetki do gotowania: jak czyścić i obierać oraz jak przygotowywać z nich pyszne dania. W programie: ramen krewetkowy z dymką, makaronem ryżowym i kukurydzą, krewetki w glazurze, z gąbką z tymianku cytrynowego, avocado i martini, krewetki w makaronie somen oraz tradycyjna amerykańska Po boy (kanapka z krewetkami). Spotkanie zakończy się degustacją przygotowanych dań. Na warsztatach serwowany będzie aromatyczny napar.

  Cena: 270zł

  Godzina: 18:00

  Czas trwania: ok 3-4 godz.

  Prowadzący: Grzegorz Filozof

  Poznań
  Dalej »
 • 2017-08-31 - CookUp na grillu: ABC krewetek

Prowadzący:

Grzegorz Filozof

Szef kuchni Restauracji Sarbinowska w Poznaniu i prawdziwy pasjonat gotowania, który syci swój ciągły głód szefa kuchni nowymi aranżacjami sezonowych składników w kreatywnych odsłonach kulinarnych. Swoje doświadczenie zdobywał w Polsce i za granicą. Dania podaje, łącząc tradycję z nowoczesnością, dzięki czemu jego potrawy to awangardowe dzieła sztuki kulinarnej.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu