Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

kurs kulinarny od podstaw, składający się z 22 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części słodkiej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym (osobnym dla części wytrawnej i osobnym dla części słodkiej). Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Istnieje możliwość uczestniczenia tylko w części wytrawnej (14 zajęć) lub tylko w części słodkiej (8 zajęć). Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
Kuchnia tajska od podstaw to kurs składający się z 6 spotkań. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu (poniedziałki) o godz. 18:00. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. Warsztaty będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez Szefa Kuchni prowadzącego zajęcia.

Cena: 1800 zł za osobę | Termin: jesień 2018 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Czerwiec
 • 2018-06-02 - CookUp rodzinnie: zdrowe gofry na Dzień Dziecka

  Zapraszamy Was na kolejne, rodzinne gotowanie w CookUp. Tym razem będziemy wspólnie świętować Dzień Dziecka. Tematem zajęć będą uwielbiane przez wszystkich gofry w zupełnie nowej, zdrowej odsłonie. Przewodnikiem po temacie będzie Dorota Mrówka, mama Hani, szefowa kultowego, roślinnego Think Love Juice. Na zajęciach Rodzice wraz z Dzieciakami wspólnie przygotują gofry w trzech słodkich odsłonach: gofry z batatów z aromatycznym kremem pomarańczowym, gofry z ciecierzycy z veganellą oraz gofry gryczane z karobem, domową konfiturą i świeżymi, sezonowymi owocami. Spotkanie zakończy się degustacją wspólnie przygotowanych dań w formie rodzinnego lunchu. Na warsztatach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz sezonowa lemoniada. UWAGA! W zajęciach udział biorą zarówno dzieci jak i rodzice. Program zajęć przygotowany został w formie wspólnego gotowania. Rodzice uczestniczą w zajęciach. Na jednym, rodzinnym stanowisku pracować mogą 3 osoby (1 dorosły + 2 dzieci lub 2 dorosłych + 1 dziecko). Kupując bilet na warsztaty należy wpisać ilość kupowanych stanowisk.

  Cena: 350zł

  Godzina: 11:00

  Czas trwania: ok 2-3 godz.

  Prowadzący: Dorota Mrówka

  Mokotów
  Dalej »
 • 2018-06-02 - CookUp rodzinnie: zdrowe gofry na Dzień Dziecka

Prowadzący:

Dorota Mrówka

Szefowa kuchni kultowej restauracji Think Love Juices & Vegan Foods. Miłośniczka kuchni roślinnej oraz aktywnego trybu życia.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu