Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

kurs kulinarny od podstaw, składający się z 22 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części słodkiej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym (osobnym dla części wytrawnej i osobnym dla części słodkiej). Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Istnieje możliwość uczestniczenia tylko w części wytrawnej (14 zajęć) lub tylko w części słodkiej (8 zajęć). Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Kwiecień
 • 2018-04-13 - Burgery dla początkujących

  Zapraszamy na warsztaty z burgerami w roli głównej z nowym, inspirującym programem Michała Orłowskiego - Szefa Kuchni restauracji Mielżyński przy ul. Czerskiej w Warszawie, który doświadczenie kulinarne zdobywał m. in. w Australii i Skandynawii - najmodniejszych, kulinarnych kierunkach świata. Na zajęciach samodzielnie przygotujecie 3 rodzaje burgerów. W programie: burger wołowy z bułką z wędzonej papryki, kotletem z polędwicy wołowej, sałatą, ogórkiem, pomidorem, chorizo, peperonatą z chilli i sriracha majo, burger jagnięcy z polędwiczką jagnięcą marynowaną w kawie, pesto genovese, paprykarzem na ciepło i liściem musztardowca oraz burger Santa Barbara z czarną bułką z białym sezamem, avocado, czerwoną cebulą, sałatą, salsą mango, piersią z kaczki i aioli. Spotkanie zakończy się degustacją wspólnie przygotowanych burgerów w formie zasiadanej kolacji przy butelce rzemieślniczego piwa. Na warsztatach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz sezonowy, ziołowy napar.

  Cena: 220zł

  Godzina: 18:00

  Czas trwania: ok. 3-4 godz.

  Prowadzący: Michał Orłowski

  Poznań
  Dalej »
 • Maj
 • 2018-05-08 - Burgerownia: poziom podstawowy

Prowadzący:

Michał Orłowski

Doświadczony szef kuchni. Pracował jako szef kuchni w kilku restauracjach w Sydney, w Australii a także w Polsce. W pracy inspiruje się Skandynawią. Prywatnie miłośnik fast foodów i kuchni azjatyckiej.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu