Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

Kurs kulinarny od podstaw, składający się z 20 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, wtorki lub piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części cukierniczej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Cena: 5500 zł (możliwość zapłaty w dwóch ratach) | Termin: 13 marca 2017 - 19 czerwca 2017 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Maj
 • 2017-05-31 - Indie od kuchni

  Zapraszamy na aromatyczny, pełen smaków i przypraw wieczór z kuchnią indyjską z Piotrem Bruś-Klepackim, nadwornym kucharzem magazynu KUKBUK. Prowadzący opowie Wam o zasadach komponowania dań, tradycyjnych produktach i przyprawach wykorzystywanych w kuchni indyjskiej, a także: gdzie w Polsce kupować produkty do gotowania indyjskich potraw oraz na co zwracać uwagę kupując. Na zajęciach przygotujecie prawdziwą indyjską ucztę, składającą się z 5 dań. W programie: chlebki puri, zupa z jagnięciną, czarnym kardamonem i kaszmirskim chili, curry z ziemniaków, szparagów i daktyli z kozieradką i liśćmi curry, kurczak tandoori z sosem miętowym i czarną soczewicą oraz na deser klasycznie mango lassi. Spotkanie zakończy się degustacją wspólnie przygotowanych dań w formie zasiadanej kolacji przy lampce wina. Na warsztatach serwowane będą zimne i ciepłe napoje (kawa, herbata, woda) oraz sezonowa lemoniada.

  Cena: 280zł

  Godzina: 18:30

  Czas trwania: ok 3-4 godz.

  Prowadzący: Piotr Bruś-Klepacki

  Mokotów
  Dalej »
 • Czerwiec
 • 2017-06-20 - Indie od kuchni

 • Lipiec
 • 2017-07-19 - Indie od kuchni

Prowadzący:

Piotr Bruś-Klepacki

Nadworny kucharz magazynu KUKBUK. Autor niezliczonej ilości przepisów oraz sesji zdjęciowych o tematyce kulinarnej. Pomaga przyszłym restauratorom przełożyć ich marzenia na rzeczywistość. Doświadczenie zdobywał w kuchniach najlepszych restauracji. Wielbiciel etnicznego jedzenia i szczerości na talerzu.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu