Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

Kurs kulinarny od podstaw, składający się z 20 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części cukierniczej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Cena: 6400 zł w przypadku płatności w II ratach (5800 zł przy płatności jednorazowej) | Termin: 11 września - 2 grudnia 2017 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
Kuchnia tajska od podstaw to kurs składający się z 5 spotkań. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu (wtorki) o godz. 18:00. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. i będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefa kuchni prowadzącego zajęcia.

Cena: 1600 zł za osobę | Termin: styczeń-luty 2018 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Luty
 • 2018-02-13 - Wegańskie Walentynki

  Zapraszamy Was na aromatyczne, walentynkowe wegańskie gotowanie z afrodyzjakami w roli głównej. Przewodnikiem po temacie będzie Michał Lachur, szef kuchni kultowego Organic Corner Bistro na warszawskim Mokotowie. W kuchni królować będą m.in. lubczyk, aszwaganda, chilli, figi czy czekolada. Na zajęciach pracować będziecie w parach i pod okiem prowadzącego przygotujecie: ajurwedyjskie smoothie z aszwagadną i papają, orientalną zupę z grzybów shiitake z lubczykiem i pestkami dyni, chilli z batata, czarnej fasoli i czekolady oraz tartę czekoladową z awokado i chilli na migdałowo-figowym spodzie. Spotkanie zakończy się aromatyczną, wegańską kolacją przy lampce wina. Na warsztatach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz zimowy, rozgrzewający napar. UWAGA! Na jednym stanowisku pracować będą 2 osoby (cena 350 zł obejmuje 2 osoby). Kupując bilet na wydarzenie, należy wpisać ilość stanowisk (nie osób).

  Cena: 350zł

  Godzina: 18:00

  Czas trwania: ok 4 godz.

  Prowadzący: Michał Lachur

  Mokotów
  Dalej »
 • 2018-02-13 - Francuskie Walentynki

 • 2018-02-14 - Walentynki: Afrodyzjaki w kuchni

 • 2018-02-14 - Tajskie Walentynki

 • 2018-02-15 - Tajskie Walentynki

Prowadzący:

Michał Lachur

Szef kuchni i współwłaściciel kultowego Organic Corner Food Store & Bistro na warszawskim Mokotowie. W 2015 r. Organic Corner uzyskał tytuł Najlepszego Sklepu z Żywnością Ekologiczną w Polsce. Gotuje światowo i niebanalnie. W swojej wegańskiej kuchni łączy smaki kuchni świata z żywnością funkcjonalną tzw. super foods. Pasjonat medycyny żywienia, biegania i języka jidysz.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu