Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

kurs kulinarny od podstaw, składający się z 22 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części słodkiej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym (osobnym dla części wytrawnej i osobnym dla części słodkiej). Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Istnieje możliwość uczestniczenia tylko w części wytrawnej (14 zajęć) lub tylko w części słodkiej (8 zajęć). Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Marzec
 • 2018-03-22 - Wietnam od kuchni

  Zapraszamy na kolejne warsztaty poświęcone kuchni wietnamskiej, które prowadzą Linh Nguyen i Kimi Le - kulinarne pasjonatki i twórczynie popularnej warszawskiej restauracji Shabu Shabu. Będzie orientalnie, smacznie i oryginalnie. Na zajęciach przygotujecie tradycyjne potrawy kuchni wietnamskiej: Sajgonki smażone (sajgonki z mięsem lub z warzywami), Bun bo nam bo (sałatka z wołowiną, prażonymi orzechami i z chrupiącymi szalotkami), zupę Pho (słynną wietnamską zupę na bulionie wołowym) oraz deser z tapioki, mleka kokosowego i egzotycznych owoców. Na warsztatach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz sezonowa lemoniada.

  Cena: 280zł

  Godzina: 18:30

  Czas trwania: ok 3-4 godz.

  Prowadzący: Linh Nguyen i Kimi Le

  Mokotów
  Zapisy zamknięte
 • Kwiecień
 • 2018-04-12 - Ramen

 • 2018-04-27 - Hello Kimchi – warsztaty kuchni koreańskiej

 • Maj
 • 2018-05-11 - Tajniki sushi

 • Czerwiec
 • 2018-06-22 - Tajniki sushi

Prowadzący:

Linh Nguyen i Kimi Le

Kulinarne pasjonatki, dla których ulubiony cytat brzmi kto gotuje, ten smakuje, a na wspólne wypady bardziej lubią chodzić po bazarach żywnościowych i restauracjach niż po sklepach. Stworzyły restaurację Shabu Shabu, realizując przy tym ich wspólną od dziecka pasję do gotowania.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu