Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

kurs kulinarny od podstaw, składający się z 22 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części słodkiej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym (osobnym dla części wytrawnej i osobnym dla części słodkiej). Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Istnieje możliwość uczestniczenia tylko w części wytrawnej (14 zajęć) lub tylko w części słodkiej (8 zajęć). Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Kwiecień
 • 2018-04-11 - Warzywo na wiosnę

  Znudziły Ci się zimowe bulwy i korzenie? Nie wiesz po jakie warzywa sięgać wczesną wiosną? Które nowalijki warto włączyć do wiosennego menu? Zapraszamy na warsztaty, gdzie pod nóż wpadną wyłącznie sezonowe, wiosenne warzywa. Przewodnikiem po temacie będzie nasza specjalistka od warzyw, Dominika Wójciak, wyróżniona przez Gordona Ramsaya zwyciężczyni programu Master Chef, autorka książek Warzywo, Ziarno oraz Sezonowe warzywo. Udowodnimy Wam, że warzywa są super! Na warsztatach pracując indywidualnie oraz w małych grupach (2-4 os.) przygotujecie 4 dania i wiosenny, aromatyczny napar. W programie: lniany napar rabarbarowo-różany z hibiskusem, socca czyli ekspresowy placek z ciecierzycy z botwinką i wiosennymi nowalijkami, raviolo z płynnym żółtkiem, szparagami i czosnkiem niedźwiedzim, pilaw z komosy ze szparagami, rzodkiewką i kokosem a’la bekon oraz na deser budyń z korzenia pasternaku z pieczonym rabarbarem. Spotkanie zakończy się degustacją wspólnie przygotowanych dań przy lampce wina. Na warsztatach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda).

  Cena: 290zł

  Godzina: 18:30

  Czas trwania: ok. 3-4 godz.

  Prowadzący: Dominika Wójciak

  Mokotów
  Dalej »
 • 2018-04-16 - Akademia CookUp: kuchnia sezonowa z Agatą Wojdą

 • 2018-04-24 - Wiosna w Paryżu

 • Maj
 • 2018-05-09 - Szparagowe Love z Agatą Wojdą

Prowadzący:

Dominika Wójciak

Wyróżniona przez samego Gordona Ramsay’a zwyciężczyni III edycji programu MasterChef. Autorka książek ZIARNO, WARZYWO i KULINARNE OPOWIEŚCI. Kolekcjonuje kulinarne doświadczenia z całego świata oraz gromadzi egzotyczne przyprawy, które z błyskiem w oku wykorzystuje w lokalnej i sezonowej kuchni. Udowadnia, że warzywo to nie tylko dodatek do kotleta a z ziaren w kuchni można przygotować dosłownie wszystko od codziennego śniadania na wystawnej kolacji kończąc. Swoją pasją dzieli się na blogu „Kulinarne Bezdroża”. Na stałe współpracuje z miesięcznikiem PANI i weekendowym magazynem Dziennika Polskiego.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu