Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

Kurs kulinarny od podstaw, składający się z 20 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części cukierniczej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Cena: 6400 zł w przypadku płatności w II ratach (5800 zł przy płatności jednorazowej) | Termin: 11 września - 2 grudnia 2017 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
Kuchnia tajska od podstaw to kurs składający się z 5 spotkań. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu (wtorki) o godz. 18:00. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. i będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym. Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefa kuchni prowadzącego zajęcia.

Cena: 1600 zł za osobę | Termin: styczeń-luty 2018 | Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Styczeń
 • 2018-01-11 - Vegan Power

  Zapraszamy na zimowe wegańskie gotowanie z Eweliną Gracz, założycielką i szefową kultowej, roślinnej restauracji Je Sus w Poznaniu. Na zajęciach, oprócz gotowania, sporo wiedzy o roślinnym gotowaniu oraz wykorzystywaniu sezonowych i lokalnych produktów w kuchni. Prowadząca nauczy Was jak komponować pełnowartościowe, smaczne, roślinne posiłki. Jak również zdradzi, gdzie kupować dobrej jakości wegańskie produkty. Na zajęciach królować będą sezonowe, zimowe rozgrzewające klimaty. W programie: napar pomarańczowy z imbirem i rozmarynem, wegański omlet z silkentofu z boczniakiem cytrynowym i dzikim oregano, pieczony topinambur z aksamitnym majonezem z aquafaby na espresso, żurek na domowym zakwasie z wędzonym tofu i roślinnym ,,jajkiem\'\' oraz wegański tort bezowy z kremem daktylowym i granatem. Spotkanie zakończy się degustacją wspólnie przygotowanych dań w formie kolacji przy lampce wina. Na warsztatach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz jesienny napar.

  Cena: 220zł

  Godzina: 18:00

  Czas trwania: ok 3-4 godz.

  Prowadzący: Ewelina Gracz

  Poznań
  Dalej »
 • Luty
 • 2018-02-13 - Wegańskie Walentynki

Prowadzący:

Ewelina Gracz

W przeszłości szefowa kultowej, roślinnej restauracji Jesus w Poznaniu. Od najmłodszych lat weganka powiązana z naturą, lasem i dzikimi roślinami jadalnymi. Beztroskie dzieciństwo spędziła biegając po lasach i łąkach Krainy 100 Jezior, co zdeterminowało sposób w jaki gotuje. Sięga wyłącznie po produkty sezonowe i lokalne, w kuchni wykorzystuje zapomniane warzywa i chwasty.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu