Wybierz interesujący Cię rodzaj warsztatów:

kurs kulinarny od podstaw, składający się z 22 spotkań. Zajęcia będą odbywały się w tygodniu (poniedziałki, piątki), maksymalnie 2 razy w tygodniu. Każde z nich potrwa ok. 4 godz. (w przypadku części wytrawnej) oraz do 5 godz. (w przypadku części słodkiej). Zajęcia będą składały się z części teoretycznej i części praktycznej. Kurs zakończy się egzaminem praktycznym (osobnym dla części wytrawnej i osobnym dla części słodkiej). Uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu sygnowany przez szefów kuchni prowadzących kurs.

Istnieje możliwość uczestniczenia tylko w części wytrawnej (14 zajęć) lub tylko w części słodkiej (8 zajęć). Zapisy: studio@cookup.pl, 692 493 678
  Marzec
 • 2018-03-22 - Superfoods dla początkujących

  Zapraszamy na zajęcia z superfoods w roli głównej. Czym są popularne superfoods i dlaczego warto po nie sięgać? Czy to kolejna kulinarna moda, czy też może warta uwagi dieta oparta o nieprzetworzone, naturalne produkty o bogatych wartościach odżywczych, korzystnie wpływających na nasz organizm. Dlaczego jedne produkty są super, a inne nie? Egzotyczne jagody goji, nasiona chia, spirulina czy może rodzima żurawina, kasza jaglana i jarmuż? Które produkty odznaczają się wysoką wartością odżywczą i po które z nich warto sięgać? Przewodnikiem po temacie będzie Ewelina Gracz, w przeszłości szefowa kultowej, roślinnej restauracji Jesus w Poznaniu. Na warsztatach uczestnicy będą pracowali na wysokiej jakości produktach organicznych i pracując indywidualnie oraz w małych grupach (2-4 os.) przygotują 4 potrawy oraz wegański koktajl. W programie: koktajl życia z jarmużu, macy, żurawiny i wody kokosowej, budyń z kaszy jaglanej z rokitnikiem i czarnymi jagodami goji, krem z czarnej rzepy, wężymordu i pieczonego czosnku z olejem rydzowym i chipsem z siemienia lnianego, pieczony kalafior w wędzonej marynacie z komosą ryżową, natką pietruszki i orzechami włoskimi oraz na deser: ciasto z cukinii i pistacji z lukrem ze spiruliny i nasionami sacha inchi. Spotkanie zakończy się degustacją wspólnie przygotowanych dań w formie kolacji przy lampce wina. Na warsztatach serwowane będą ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda) oraz ziołowy napar.

  Cena: 220zł

  Godzina: 18:00

  Czas trwania: ok. 3-4 godz.

  Prowadzący: Ewelina Gracz

  Poznań
  Zapisy zamknięte
 • 2018-03-28 - Superfoods dla początkujących

 • Kwiecień
 • 2018-04-19 - Vegan Comfort Food

 • Maj
 • 2018-05-10 - Wegański Comfort Food

 • 2018-05-17 - Vegan Smart Food

 • 2018-05-19 - Wegańskie ciasta i desery

 • 2018-05-26 - Beauty Bowls

Prowadzący:

Ewelina Gracz

W przeszłości szefowa kultowej, roślinnej restauracji Jesus w Poznaniu. Od najmłodszych lat weganka powiązana z naturą, lasem i dzikimi roślinami jadalnymi. Beztroskie dzieciństwo spędziła biegając po lasach i łąkach Krainy 100 Jezior, co zdeterminowało sposób w jaki gotuje. Sięga wyłącznie po produkty sezonowe i lokalne, w kuchni wykorzystuje zapomniane warzywa i chwasty.

Pamiętaj, że...


 • ?...jeżeli transakcja zostanie poprawnie przeprowadzona, system automatycznie wyśle jej potwierdzenie na podany adres e-mail. W niektórych przypadkach taka wiadomość może trafić do folderu SPAM. W przypadku braku potwierdzenia również o sprawdzenie w folderze SPAM kontakt.
 • ?...jeżeli chcesz otrzymać fakturę VAT za zakupione warsztaty, wyślij nam niezbędne dane na adres studio@cookup.pl. Faktury wystawiamy do 7 dni od daty zakupu warsztatów.

Nasi partnerzy


Nie pokazuj więcej tego komunikatu